Котельно-допоміжне обладнання
- ПП1
- ПП2
- ПСФТ
- ПСФТ
- ПСФТ
- УКГ-0,7
- ЗУ
- ЗУ
- ЗУ
- ЦН
- ЦН
- ЦН-15-500
- ЦБ
- ЦБ
- ЦБ
- ЦБ
- ЦБ
- ЦБ
- ЦБ
- ЗУ
- ТД
- ТД
- Р-325
- ТД
Виготовлення котельно-допоміжного обладнання.
До котельно-допоміжного обладнання відносяться:
- Водопідготовчі системи і деаератори.
- Твердопаливні передтопки;
- Золоуловювачі;
- Димові труби;
- Вентилятори та димотяги.
Для правильної та тривалої роботи підживлювальна вода проходить декілька етапів підготовки у водопідготовленій системі. Також, вода потрапляє в атмосферні деаратори.
Предтопки встановлюються в котельних для спалювання твердого палива і згорання висічених газів безпосередньо в топках котлів. Такі установки полегшують переведення газів або мазутних котів на тверде паливо. Перед предтопками також встановлюється паливний бункер, з якого виконується автоматична подача палива, що значно зменшує витрати на обслуговування котельні.
Димові гази після спалювання твердого палива несуть в собі гарячі частинки золи. Для того щоб не потрапляти в атмосферу, вони потрапляють в золоуловлювач або батарейний циклон. В котельних з твердопаливними котлами встановлюються золоуловлювачі або циклони насамперед перед димовою трубою.
Також, ми виготовляємо димові труби різного діаметра і висоти. Димові труби діляться на колонні, фермові, фасадні, мачтові та самонесучі.
Вентилятори виготовляються для подачі повітря в топку котлів. Димотяги — для витяжки продуктів згоряння з котлів і подачею їх в димові труби.