У чому різниця між паровим котлом і парогенератором?
Котли парові мають високий коефіцієнт корисної дії більше 90%, це все завдяки спеціальній конструкції пристроїв теплопостачання.
Такі котли працюють з великою кількістю води і, при відборі необхідного обсягу пари, продовжують працювати безперебійно далі. Вони готові витримувати максимальні навантаження.
На думку фахівців, парові котли в роботі більш гнучкі, ніж парогенератори, але вони дуже габаритні і мають безліч технічних вимог, які потрібно враховувати при установці.
Парогенератори ж водотрубні, всередині яких знаходиться спіральний теплообмінник, так званий змійовик.
Також на ринку є промислові парогенератори, які краще котлів парових тим, що швидше досягають робочих показників. Але вони виробляють тільки задані обсяги пари, тобто парогенератори не підходять для підприємств з безперервним споживанням пари.
Нині на ринку теплового обладнання можна вибрати необхідний агрегат саме для ваших технічних потреб, який працює на різній сировині - це може бути газ, електрика, мазут, тверде паливо та інші.
Вся опалювальна техніка від компанії «Теплолідер» давно зарекомендувала себе, як обладнання з бездоганною надійністю, з високою ефективністю і показниками економії та екологічності.
Якщо у вас ще залишилися питання - зв'яжіться з нашими технічними фахівцями, і вони нададуть всю цікаву для вас інформацію, допоможуть з вибором і забезпечать технічне супроводження на протязі всього процесу придбання до встановлення агрегата на об’єкті.
- Експлуатуємо опалювальне обладнання безпечноПеред початком опалювального сезону ретельно перевірте все опалювальне обладнання, щоб максимально безпечно експлуатувати котельню. Адже саме від справності всіх комплектуючих котла та правильності його встановлення, експлуатації і залежить безпека роботи опалювальних агрегатів та опалювальних приміщень.
- Модернізація котлів шляхом переобладнанняУ зв'язку з подорожчанням енергоносіїв і газу, для багатьох підприємств опалення стає проблемою. Для продовження нормального функціонування підприємства їх керівникам доводиться шукати альтернативні види палива.