Продавець ТОВ "Теплолідер" розвиває свій бізнес на Prom.ua 13 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
33 відгуків
Якісне промислове обладнання, ціни від виробника!

Зараз компанія не може швидко обробляти замовлення та повідомлення, оскільки за її графіком роботи сьогодні вихідний. Вашу заявку буде оброблено найближчим робочим днем.

МОНАСТИРИЩЕНСЬКИЙ ЗАВОД КОТЕЛЬНОГО ОБЛАДНАННЯ - ТЕПЛОЛІДЕР
+380 (97) 391-00-57
+380 (97) 391-00-57
+380 (97) 391-00-57

Котли твердопаливні серії ТКВ

Твердотоливні водогрійні котли серії ТКВ виготовляються із високоякісних металів та мають високий коефіцієнт надійності, а також простоту експлуатації.

Промислові котли серії ТКВ – це водотрубні колекторні котли з розвиненою поверхнею теплообміну, що застосовуються у відкритих та закритих системах теплопостачання з примусовою циркуляцією води. Призначені для отримання гарячої води номінальною температурою на виході з котла 115 °С, з робочим тиском до 0,6 (6,0) МПа (кгс/см). Котли довготривалого горіння ТКВ використовуються в системах централізованого теплопостачання на потреби опалення та гарячого водопостачання. Діапазон потужності модельного ряду котлів від 200 до 600 кВт (опалювальна площа від 2000 м2 до 6000 м2). Водогрійні котли ТКВ можуть працювати на будь яких видах палива: на твердому паливі, на мазуті (комплектується мазутним пальником) та на газі (комплектується газовим пальником). Блок водогрійного котла складається з трубної системи (конвективної частини нагріву), опорної рами та каркасу з теплоізоляційними матеріалами, обшитого листовою сталлю. У передній частині котла розташовуються завантажувальні двері та топка з чавунними колосниками. Конструкція промислового водогрійного котла серії ТКВ забезпечує високий ККД. Котел має досить об'ємну камеру згорання, в ній паливо добре згорає до найдрібніших частинок за рахунок вентилятора наддуву. Зола та шлак потрапляє у зольний короб, димові гази на виході з котла охолоджуються до температури 180-200 °С. У комплект постачання твердопаливного котла ТКВ входить:

- Блок водогрійного котла ТКВ в обшивці з дверцятами топки, зольником і комплектом колосників.

- Паспорт та інструкція з експлуатації водогрійного котла.

Додаткова комплектація:

- комплект запірної арматури

- контрольно-вимірювальні прилади

- запобіжні клапани

- вентилятор наддуву

- ШЕТ управління котлом.

Основні переваги водогрійних котлів ТКВ:

1. високий ККД;

2. доступна ціна у порівнянні з аналогами;

3. зручний в монтажі та експлуатації;

4. надійний та ефективний в роботі;

5. універсальний до будь-якого виду палива

 
Твердотоливные водогрейные котлы серии ТКВ изготавливаются из высококачественных металлов и имеют высокий коэффициент надежности, а также простоту эксплуатации.

Промышленные котлы серии ТКВ – это водотрубные коллекторные котлы с развитой теплообменной поверхностью, применяемые в открытых и закрытых системах теплоснабжения с принудительной циркуляцией воды. Предназначены для получения горячей воды номинальной температурой на выходе из котла 115 С, с рабочим давлением до 0,6 (6,0) МПа (кгс/см). Котлы долговременного горения ТКВ используются в системах централизованного теплоснабжения для отопления и горячего водоснабжения. Диапазон мощности модельного ряда котлов от 200 до 600 кВт (отопительная площадь от 2000 м2 до 6000 м2).

Водогрейные котлы ТКВ могут работать на любых видах топлива: на твердом топливе, на мазуте (комплектуется мазутной горелкой) и на газе (комплектуется газовой горелкой).    

Блок водогрейного котла состоит из трубной системы (конвективной части нагрева), опорной рамы и каркаса с теплоизоляционными материалами, обшитого листовой сталью. В передней части котла располагается загрузочная дверь и топка с чугунными колосниками.

      Конструкция промышленного водогрейного котла серии ТКВ обеспечивает высокий КПД. Котел имеет достаточно объемную камеру горения, в ней топливо хорошо сгорает до мельчайших частиц за счет вентилятора наддува. Зола и шлак попадают в зольный короб, дымовые газы на выходе из котла охлаждаются до температуры 180-200 °С.

         В комплект поставки твердотопливного котла ТКВ входит:

    - Блок водогрейного котла ТКВ в обшивке с дверцей топки, зольником и комплектом колосников.

    - Паспорт и инструкция по эксплуатации водогрейного котла.

      Дополнительная комплектация:

      - комплект запорной арматуры

      - контрольно-измерительные приборы

      - предохранительные клапаны

      - вентилятор наддува

      - ШЭТ управления котлом.

       Основные преимущества водогрейных котлов ТКВ:

1. высокий КПД;

2. доступная цена по сравнению с аналогами;

3. удобен в монтаже и эксплуатации;

4. надежный и эффективный в работе;

5. универсален к любому виду топлива.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner