Системи вловлювання золи – золовловлювачі.
Вловлювання золи розділяється на два типи: сухого і мокрого.
Сухе золовловлювання здійснюється циклонами, фільтрами, пилоосаджувальними камерами. В останніх, зола видаляється за принципом гравітації. Камери для вловлювання золи нині практично не використовуються, тому, що вони великогабаритні і не дуже ефективні в роботі.
Золовловлювальні фільтри бувають двох типів: електричні і тканинні рукавні. Електричні, встановлюються на електростанціях з високою потужністю. Такі фільтри добре очищають вихлопні гази від золи. Одним з мінусів такої системи є витрата часу на очищення самого фільтра. До того ж електричні фільтри вимагають професійного обслуговування.
Циклони - найефективніші золовловлювальні системи. Ці системи бувають: циліндричного і конічного типів. Для поліпшення роботи циліндрів існують блоки і батареї.
Золовловлювання мокрого типу найефективніший спосіб. Частинки золи вони вловлюють за допомогою рідини, потім зола видаляється як шлам. Одним пристроєм з системи золовидалення є скрубер. Пристрій, у вигляді циліндра великого діаметра і висоти. Забруднене повітря вводиться через патрубок, попадає у зрошувальну систему, де зола відкидається до стінок і в воронці скруббера виводиться, як шлам.
Потрібний розмір і діаметр скрубера залежить від продуктивності опалювального обладнання.
Компанія «Теплолідер» пропонує золовлювлювачі за найкращою ціною. Для консультації і більш детальної інформації звертайтеся до фахівців нашого котельного заводу.
- Експлуатуємо опалювальне обладнання безпечноПеред початком опалювального сезону ретельно перевірте все опалювальне обладнання, щоб максимально безпечно експлуатувати котельню. Адже саме від справності всіх комплектуючих котла та правильності його встановлення, експлуатації і залежить безпека роботи опалювальних агрегатів та опалювальних приміщень.
- У чому різниця між паровим котлом і парогенератором?Парогенератори і парові котли призначені для стоврення насиченої пари.