Продавець ТОВ "Теплолідер" розвиває свій бізнес на Prom.ua 13 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
34 відгуків
Якісне промислове обладнання, ціни від виробника!
МОНАСТИРИЩЕНСЬКИЙ ЗАВОД КОТЕЛЬНОГО ОБЛАДНАННЯ - ТЕПЛОЛІДЕР
+380 (97) 391-00-57
+380 (97) 391-00-57
+380 (97) 391-00-57

Системи вловлювання золи – золовловлювачі.

Вловлювання золи розділяється на два типи: сухого і мокрого.

Сухе золовловлювання здійснюється циклонами, фільтрами, пилоосаджувальними камерами. В останніх, зола видаляється за принципом гравітації. Камери для вловлювання золи нині практично не використовуються, тому, що вони великогабаритні і не дуже ефективні в роботі.

Золовловлювальні фільтри бувають двох типів: електричні і тканинні рукавні. Електричні, встановлюються на електростанціях з високою потужністю. Такі фільтри добре очищають вихлопні гази від золи. Одним з мінусів такої системи є витрата часу на очищення самого фільтра. До того ж електричні фільтри вимагають професійного обслуговування.

Циклони - найефективніші золовловлювальні системи. Ці системи бувають: циліндричного і конічного типів. Для поліпшення роботи циліндрів існують блоки і батареї.

Система золовидалення

Золовловлювання мокрого типу найефективніший спосіб. Частинки золи вони вловлюють за допомогою рідини, потім зола видаляється як шлам. Одним пристроєм з системи золовидалення є скрубер. Пристрій, у вигляді циліндра великого діаметра і висоти. Забруднене повітря вводиться через патрубок, попадає у зрошувальну систему, де зола відкидається до стінок і в воронці скруббера виводиться, як шлам.

Система золовидалення

Потрібний розмір і діаметр скрубера залежить від продуктивності опалювального обладнання.

Компанія «Теплолідер» пропонує золовлювлювачі за найкращою ціною. Для консультації і більш детальної інформації звертайтеся до фахівців нашого котельного заводу.

Система золовидалення

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner